Rychlá půjčka online


Mini půjčka je nejlepší možností, když rychle potřebujete získat menší částku (v řádu několika tisíc). Na rozdíl od jiných druhů půjček, u té mini nemusíte chodit nikam na pobočku, vyplňovat velmi dlouhé formuláře ani dokládat ručitele. Vše je naopak velmi jednoduché.

Mini půjčka vznikla na základě poptávky klientů, kteří hledali způsob, jak rychle získat peníze, aniž by se však zavázali k měsícům placení nebo 50% nebo i vyšším úrokům.

Máme pro vás skvělou zprávu. Vytvořili jsme dostupný finanční produkt vhodný pro široké spektrum klientů. Žádné zbytečné povinnosti, ověřování dokladů apod. Pouze vyplníte formulář a získáte peníze.

Mini půjčka nedovolí kumulovat dluhy. S úvěrovou společností je v případě nutnosti možné se domluvit na prodloužení doby splatnosti. Zároveň máte garanci férového přístupu od uznávaného subjektu na trhu finančních produktů.

Získání mini půjčky je rychlé a snadné. A stejně tak i její splacení. To je nastaveno na délku 7 až 45 dní. Splatnost lze samozřejmě i prodloužit, nicméně navržená doba je ideální ke splacení půjčky po výplatě apod.

fe_230x385_2 FAQS

Mini půjčka – charakteristika

  • Vyřízení on-line nebo po telefonu
  • Nemusíte nikdy na pobočku
  • Peníze převodem nebo poštovní poukázkou
  • nemusím dokládat ručitele

Druhy mini půjček

  • Vyžadující potvrzovací poplatek 1Kč k ověření bankovního účtu
  • Nevyžadující potvrzovací poplatek

Mezi nejvýznamnější firmy nevyžadující potvrzovací poplatek patří společnost Ferratum Bank p.l.c., která navíc nabízí půjčky bez poplatku pro nové klienty.

Zažádat o půjčku